Warsztaty laparoskopowe – Pomorski...

W dniach 6 i 7 maja trenażery Laparo były używane w ramach X Warsztatów Laparoskopowych organizowanych przez Zakład Pielęgniarstwa Chirurgicznego i Ratunkowego Wydziału Nauk o Zdrowiu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Warsztaty były aprobowane przez Europejskie Stowarzyszenie Chirurgii Endoskopowej i Innych Technik Interwencyjnych - EAES. Organizatorom oraz kursantom serdecznie dziękujemy!

Czytaj więcej

VII Międzynarodowa Studencka Konferencja...

Podczas VII Międzynarodowej Studenckiej Konferencji Naukowej Młodych Naukowców zorganizowanej przez IFMSA oraz STN odbyły się warsztaty laparoskopowe przy wykorzystaniu sprzętu Laparo. Nasze stanowisko można było także odwiedzić w części wystawienniczej konferencji.

Czytaj więcej

Warsztaty laparoskopowe – podstawowe...

Zespół Laparo po raz kolejny miał przyjemność być współorganizatorem warsztatów laparoskopowych w Liptowskim Mikułaszu. Tym razem z trenażerów korzystali początkujący użytkownicy w ramach kursu podstawowych umiejętności.

Czytaj więcej

Warsztaty laparoskopowe – podstawowe...

Zespół Laparo po raz kolejny miał przyjemność być współorganizatorem warsztatów laparoskopowych w słowackich Koszycach. Tym razem z trenażerów korzystali początkujący użytkownicy w ramach kursu podstawowych umiejętności.

Czytaj więcej

Warsztaty IFMSA

17 lutego sprzęt symulacyjny został zaprezentowany studentom z IFMSA podczas warsztatów prowadzonych przez Laparo. Frekwencja i zaangażowanie uczestników dopisało, a młodzi adepci laparoskopii już na starcie posiadają duże umiejętności.

Czytaj więcej

Warsztaty laparoskopowe – Zaawansowane...

21 stycznia trenażery Laparo służyły podczas warsztatów zaawansowanego szycia i wiązania w chirurgii laparoskopwej które odbyły się w Liptowskim Mikułaszu na Słowacji. Umiejętności uczestników wzrastały z godziny na godzinę!

Czytaj więcej

Warsztaty Laparoskopowowe – Zaawansowane...

Zespół Laparo miał przyjemność zapewnić sprzęt na potrzeby warsztatów z zaawansowanych technik szycia laparoskopowego. Szkolenie odbyło się w słowackich Koszycach. Przy okazji warsztatów mogliśmy zrobić próbę generalną trzech stanowisk naszego nowego produktu - Laparo Advance (więcej szczegółów wkrótce). Nasze wkłady do treningu szycia cieszyły się wielkim powodzeniem i pochlebnymi opiniami z czego się niezmiernie cieszymy! Co najważniejsze po 2 dniach zmagań z szyciem wkłady nadal nadawały się do użytku!

Czytaj więcej