https://laparo.pl/wp-content/uploads/2017/03/slide1.jpg
slide1
https://laparo.pl/wp-content/uploads/2017/03/slide2.jpg
slide2
https://laparo.pl/wp-content/uploads/2017/03/slide3.jpg
slide3
https://laparo.pl/wp-content/uploads/2017/03/slide4.jpg
slide4

Laparo – trening laparoskopowy przyszłości


Specjalizujemy się w projektowaniu oraz produkcji urządzeń do symulacji medycznej oraz narzędzi umożliwiających profesjonalny trening laparoskopowy.

Laparo działa od końca 2015 roku. Od momentu powstania ciężko pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które udoskonalą i naszym zdaniem zrewolucjonizują symulację medyczną i trening laparoskopowy.

Na początek skupiamy swoją pracę na urządzeniach i akcesoriach, które pozwolą trenować umiejętności niezbędne przy przeprowadzaniu operacji małoinwazyjnych.

Realizując pierwszy cel, jaki sobie wyznaczyliśmy, stworzyliśmy Laparo Aspire, w który będą mogli zaopatrzyć się studenci medycyny oraz praktykujący lekarze. Jego zakup nie będzie stanowił dużego wydatku, ponieważ jest tańszy niż inne trenażery laparoskopowe obecne na rynku. To laparoskopowe urządzenie treningowe, o niespotykanej funkcjonalności w tej cenie, jednym pozwala uczyć się podstawowych technik operacyjnych, innym je doskonalić.

Oferujemy także wymienne akcesoria do treningu laparoskopowego:

wkłady treningowe,

sztuczne narządy,

narzędzia laparoskopowe.

Obecnie Laparo pracuje nad kilkoma zaawansowanymi projektami i już wkrótce zaprezentujemy innowacyjne rozwiązania, które zrewolucjonizują trening laparoskopowy.

BROSZURA FIRMOWA DO POBRANIA