LAPARO Medical Simulators na Międzynarodowym Kongresie...

Z przyjemnością zespół LAPARO Medical Simulators prezentuje zdjęcia z Międzynarodowego Kongresu EAES - European Association for Endoscopic Surgery, który odbył się w Londynie. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za udział w wydarzeniu i za wielkie zainteresowanie naszymi symulatorami oraz przyszłą współpracę. Mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku na EAES 2019! Tymczasem widzimy się we wrześniu podczas międzynarodowego sympozjum "30 Years of Pediatric MIS and the challenge goes on" w Utrecht w Holandii.

Czytaj więcej

Laparo Medical Simulators zaprasza na konferencję...

Laparo Medical Simulators serdecznie zaprasza na konferencję „Nowoczesna edukacja medyczna w Polsce – czas najwyższy”, która odbędzie się dnia 6 kwietnia 2018 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Będziemy przeprowadzać konkurs laparoskopowy! Wszystkie szczegóły, program oraz informacje nt. konferencji można znaleźć tutaj.

Czytaj więcej

Laparo Medical Simulators na targach SALMED

LAPARO Medical Simulators było na Targach SALMED! W dniach 15-17.03.2018 odwiedzający mieli szansę przetestować swoje umiejętności przy użyciu Laparo Advance ver. Training Station i Laparo Analytic! Mieliśmy także okazję gościć najmłodszych chirurgów w Polsce!

Czytaj więcej

Konferencja i warsztaty „Obsterics & Gynecology”

W terminie 8-9 grudnia 2017 r. LAPARO Medical Simulators miało przyjemność współorganizować warsztaty laparoskopowe dla chirurgów podczas konferencji Obstetrics & Gynecology - „Dylematy w codziennej praktyce perinatologa i ginekologa” w Warszawie. Uczestnicy mieli okazję przeanalizować i udoskonalić swoje umiejętności, korzystając z naszych symulatorów laparoskopowych Laparo Advance ver. Training Station i Laparo Analytic.

Czytaj więcej

Laparo Medical Simulators na targach MEDICA

W dniach 13-16.11.2017 zespół LAPARO Medical Simulators był obecny po raz pierwszy na targach MEDICA. Nasze symulatory laparoskopowe cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Podczas targów wiele odwiedzających miało okazję sprawdzić swoje umiejętności oraz zapoznać się z dziedziną laparoskopii i symulacji. Po raz pierwszy także zaprezentowaliśmy możliwość pracy wielostanowiskowej symulatora laparoskopowego - Laparo Analytic - dzięki niej, nauczający posiada podgląd na bieżąco do wykonywanych ćwiczeń przez swoich studentów oraz ma możliwość transmisji swojego treningu. Nasze symulatory laparoskopowego wykorzystywane są zarówno na oddziałach...

Czytaj więcej

Laparo Medical Simulators na „Nocy Naukowców...

Podczas „Małopolskiej Nocy Naukowców 2017”, młodzi ludzie mieli okazję poczuć się jak chirurdzy dzięki jednemu z naszych symulatorów laparoskopowych – Laparo Advance ver. Simple Set. Mamy nadzieję, że możliwość zapoznania się z cząstką podstaw chirurgii małoinwazyjnej będzie dla młodych ludzi inspiracją na przyszłość. Kto wie, może na zdjęciach widzimy przyszłych, wybitnych chirurgów!

Czytaj więcej

Laparo Medical Simulators na „V Międzynarodowych...

W dniach 19-21.10.2017 LAPARO Medical Simulators po raz pierwszy brało udział w targach branżowych, gdzie zaprezentowaliśmy podczas "V Międzynarodowych Targów Medycznych" nasze symulatory laparoskopowe: Laparo Aspire – trenażer laparoskopowy do użytku domowego oraz symulator laparoskopowy Laparo Advance ver. Training Station i Laparo Analytic. Nasze produkty zostały bardzo dobrze przyjęte przez odwiedzających, jak i przez wystawców. Symulatory laparoskopowe Laparo są coraz bardziej rozpoznawalne przez zarówno chirurgów, jak i studentów, co daje nam siłę działania na przyszłe targi!

Czytaj więcej

Laparo Medical Simulators sponsorem nagrody na...

Niestety, nie byliśmy w stanie wziąć udziału w 68 Kongresie Towarzystwa Chirurgów Polskich, ale LAPARO Medical Simulators było sponsorem głównej nagrody dla uczestników sesji MEDtube "How I do it?". Gratulujemy zwycięzcy naszego trenażera laparoskopowego Laparo Aspire ver. Medium!

Czytaj więcej

Laparo Medical Simulators na Międzynarodowym Kongresie...

28-29.09.2017 zespół LAPARO Medical Simulators był obecny na "ESPES 2017 Wroclaw, Poland - Międzynarodowym Kongresie Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych". Wszyscy obecni mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach laparoskopowych, które współorganizowaliśmy i przetestowania swoich umiejętności przy użyciu symulatorów laparoskopowych Laparo Advance ver. Training Station oraz Laparo Analytic.

Czytaj więcej